Impreza charytatywna dla Agnieszki w niedzielę

Ogromna moc atrakcji będzie czekała na uczestników pikniku "Razem dla Agnieszki" zorganizowanego na rzecz Agnieszki Matuszak – policjantki z Kościana chorującej na nowotwór piersi.

Historię 41-letniej Agnieszki opisywaliśmy w artykule: Trwa zbiórka na leczenie policjantki z Kościana. Na walkę z mocnym przeciwnikiem, czyli inwazyjnym, trójujemnym  nowotworem potrzeba mnóstwo pieniędzy.

Prowadzona na początku roku zbiórka przyniosła efekt, ale potrzeba więcej środków. Stąd pomysł na imprezę charytatywną. Odbędzie się ona w Kiełczewie na ul. Polnej. Wydarzenie rozpocznie się już w południe, a na osoby, które zdecydują się przybyć, czeka cała masa atrakcji. Wśród nich m.in. przejażdżki quadami, samochodami offroadowymi, wystawa starych samochodów czy też spojrzenie na okolicę z koszyka dźwigu. Wśród motoryzacyjnych atrakcji będą również motocykle, przejażdżki mercedesem, a na imprezie mają pojawić się również żużlowcy.

Nie zabraknie również akcentów historycznych, które zapewnią stowarzyszenia Kościańskiej Rezerwy Skautowej oraz Cichociemnych Spadochroniarzy. Będzie także muzyka w wydaniu Metrum Group oraz DJ Emka Party.

Na najmłodszych będą czekały dmuchańce, animacje, balony napełniane helem, malowanie twarzy i plecenie warkoczyków. Całość dopełnią stoiska gastronomiczne lokalnych przedsiębiorców oraz domowe wypieki. Ponadto zaplanowano licytacje z atrakcyjnymi fantami.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 4 lipca na terenie motocrossowym przy ul. Polnej w Kiełczewie. Początek o godz. 12.00.