Hulajnoga elektryczna na każdą kieszeń

Hulajnoga elektryczna to pojazd elektryczny praktycznie dla każdego. Mogą nią jeździć zarówno starsi, jak i młodsi, ale także osoby, które ze względu na jakieś dolegliwości muszą zrezygnować np. z jazdy na rowerze.

Oglądając hulajnogi elektryczne w sklepach, możemy zaobserwować, że dostępnych modeli jest naprawdę wiele. Jaka będzie najlepsza, jeśli szukamy pojazdu z dobrymi parametrami, ale w przystępnej cenie? Motus Scooty 8.5 to model od firmy Motus, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Dlaczego ta hulajnoga elektryczna jest taka na maksa popularna?

Motus Scooty 8.5 maksymalna prędkość i zasięg

Silnik o mocy 350W świetnie sprawdzi się w warunkach miejskich, dzięki niemu z łatwością pokonamy wzniesienia o nachyleniu 15 st. Maksymalna prędkość tej hulajnogi elektrycznej wynosi 25 km/h, dzięki temu w krótkim czasie pokonamy np. drogę do pracy, szkoły, czy na zakupy. Natomiast zasięg Motus Scooty 8.5 to 18-25 km.

Maksymalnie krótki czas ładowania

Wspomniany wyżej zasięg, dla hulajnogi elektrycznej miejskiej jest wystarczający, a dodając do tego fakt, że w pełni naładujemy ją już w 4 godziny, sprawia, że hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 jest niezwykle praktycznym środkiem komunikacji.

Maksymalne bezpieczeństwo i komfort

Hulajnoga elektryczna od Motus ma zamontowany hamulec tarczowy, który pozwoli na natychmiastowe zatrzymanie pojazdu nawet przy śliskiej nawierzchni. Dla bezpieczeństwa, ale i komfortu jazdy, jeśli wybieramy się na przejażdżkę nocą, ważne będzie także oświetlenie. Motus Scooty 8.5 posiada przednie światło LED oraz odblaski. Chcesz, to jedziesz nocą czy w pochmurny dzień i nie masz obawy, że zostaniesz niezauważony. 8.5-calowe koła zapewniają dobrą przyczepność i minimalizują nieprzyjemne wstrząsy podczas jazdy.

Maksymalnie czytelny wyświetlacz

Przejrzysty wyświetlacz, umieszczony w wygodnym miejscu na kierownicy, pozwala na odczytanie między innymi takich informacji jak aktualna prędkość, poziom naładowania baterii, czy wybrany tryb jazdy. Warto dodać, że na wyświetlaczu pokazują się białe napisy, dzięki czemu wszystko jest lepiej widoczne nawet podczas bardzo słonecznego dnia.

Maksymalnie ładny wygląd

Dla niektórych kwestie wyglądu będą mieć niewielki znaczenie, jednak przy modelach od Motus nie można przejść obok sprawy wyglądu obojętnie. Motus Scooty 8.5 jest naprawdę ładną hulajnogą, jej wygląd jest nowoczesny i bardzo minimalistyczny, do tego trafia w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Maksymalnie niska cena

Hulajnoga elektryczna od Motus ma bardzo dobrą cenę, powyżej wymienione parametry tego pojazdu elektrycznego są równie dobre, jak jej cena, wszystko to sprawia, że jest to model w zasięgu większości osób, a przy tym możemy się spodziewać naprawdę dobrego sprzętu.

Podsumowanie

Jak można wywnioskować z artykułu maksymalnie porządny Motus Scooty 8.5 to hulajnoga elektryczna, która w tej cenie może nie mieć dużej konkurencji. Świetnie sprawdzi się do jazdy po mieście, zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. Naprawdę warto spróbować.

Artykuł powstał we współpracy z portalem Electricfeel.pl