Gabrysia z Kościana w „Szansie na Sukces”

Gabriela Itkowiak, wokalistka Voice Studio działającego przy Kościańskim Ośrodku Kultury, wystąpiła w popularnym programie telewizyjnym dla młodych talentów wokalnych.

Niespełna 18-letnia Gabrysia wystąpiła w odcinku z Alicją Majewską i Włodzimierzem Korczem. Repertuar zatem niełatwy, ale poradziła sobie z nim znakomicie.

Odcinek nie był jeszcze emitowany na antenie TVP2, będzie go można zobaczyć najwcześniej w grudniu, a być może dopiero po nowym roku. – Podczas nagrania odcinka czułam stres, ale jednocześnie euforię, słowem wszystkie uczucia jednocześnierelacjonuje dziewczyna, na co dzień uczennica kościańskiego „Kolberga”.

Był to pierwszy występ Gabrieli w programie telewizyjnym, a do udziału w nim namówiła ją jej nauczycielka śpiewu, Daria Kaczór-Boś. By zakwalifikować się do programu, najpierw trzeba była przejść przez casting zorganizowany w Poznaniu. I to się udało, a później jeszcze należało zrobić wrażenie na doświadczonych jurorach.

Gabriela mówi, że śpiewa odkąd pamięta. Wyróżniła się na jakiejś akademii szkolnej i później była już typowana do występów na kolejnych uroczystościach.