Film i spektakl dla dzieci w KOK – zapowiedź

Kościański Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych na filmy w ramach "Wakacyjnych Poranków Filmowych" oraz na spektakl teatralny. Wszystkie te wydarzenia są bezpłatne.

Spektakle w KOK wywołują zawsze sporo emocji u najmłodszych.

Już w najbliższy piątek, 30 lipca zostanie wyświetlony film o nieziemskiej przygodzie. Film wyprodukowany przez Pixar Animation Studios tworzy wspaniałą animację, połączoną z opowieścią o trudnych sprawach takich jak: przemijanie, wchodzenie w dorosłość, strata bliskiej osoby. Jest tam również przedstawiona kultura Meksyku w pigułce. Produkcja zdobyła dwa Oscary.

Projekcja w piątek, 30 lipca. Seans rozpocznie się o godz. 11.00. Rezerwacji miejsc można dokonywać telefonicznie pod numerem 65 512 05 75.

Z kolei tydzień później, 6 sierpnia w ramach „Wakacyjnych Poranków Filmowych” najmłodsi będą mieli okazję zobaczyć inny film, tym razem o sprytnym detektywie Pikachu i jego przyjacielu Timie Goodmanie. Projekcja filmu również rozpocznie się o godz. 11.00 i także obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Seanse są wyświetlane w sali kinowej KOK.

To jeszcze nie wszystkie propozycje kulturalne dla dzieci na początek sierpnia. W środę, 4 sierpnia zostanie pokazany spektakl teatru Kurtynka zatytułowany „Budzimy się do życia”. Jest to pełna ciepła historia o niedźwiadku, który nie ma ochoty obudzić się z zimowego snu. Co zrobią leśne zwierzątka i czy uda im się rozbudzić przyjaciela?

Spektakl: 4 sierpnia, środa, godz. 11:00, sala widowiskowa. Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc pod numerem 65 512 05 75.