E-targowisko w Śmiglu

Zakład Komunalny w Śmiglu przygotował specjalną stronę, na której sukcesywnie będzie dodawana lista sprzedawców, którzy wystawiają artykuły spożywcze na śmigielskim placu targowym.

Coraz bardziej restrykcyjne przepisy, które są wprowadzane w związku z panującą pandemią koronawirusa, mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Sprzedaż towarów czy też robienie zakupów stało się obecnie dużym problemem. By pomóc w ułatwieniu kontaktów na linii dostawca – klient, przygotowaliśmy stronę e-targowisko, na której znajduje się lista sprzedawców, którzy wystawiają artykuły spożywcze na śmigielskim placu targowym – informuje Tomasz Pawlak, prezes ZK w Śmiglu.

Wszystkie chętne osoby, które mają wykupione miejsce targowe na śmigielskim targowisku i oferują na nim artykuły spożywcze, a chciałyby umieścić ogłoszenie na stronie e-targowisko, proszone są o kontakt z Zakładem Komunalnym w Śmiglu Sp. z o.o. pod nr tel. 668 026 318 lub 65 518 00 37.

Przypomnijmy, że w Śmiglu funkcjonuje również założony przez Urząd Miasta na Facebooku Śmigielski Ogródek. To miejsce, na którym swoje oferty mogą zamieszczać sprzedawcy warzyw owoców oraz artykułów spożywczych i ogrodniczych.