Drzwi otwarte w „Poezji”

Szkoła Tańca "Poezja" zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne w sobotę 31 sierpnia. To dobra okazja, by przyjrzeć się bliżej szkole i wybrać odpowiednie dla siebie zajęcia taneczne.

Na Drzwi Otwarte przygotowano moc atrakcji. Będą pokazy taneczne połączone z nauką różnych stylów, a także konkursy i quizy. Niespodzianki czekają także na najmłodszych, w tym żywe maskotki, kącik malucha i balonowe szaleństwo.

Początek wydarzenia o godz. 11.00, na którą zaplanowano pokaz mixu tanecznego w wykonaniu małych Poezyjek, a także taniec współczesny. Pomiędzy 12.00 a 12.30 zakróluje taniec towarzyski i videoclip, a na zakończenie (od godz. 13.00) zostanie zaprezentowany hip-hop oraz disco dance.

Warto dodać, że właśnie zakończył się obóz taneczny „Poezji” w górach i szkoła jest gotowa do nowego sezonu. Znany jest już grafik na zajęcia, które odbywać będą się od września w Kościanie oraz w filii w Czempiniu. Wśród propozycji znalazł się taniec towarzyski, współczesny, hip-hop i disco show na różnym poziomie zaawansowania. Są także zajęcia, na których można nauczyć się różnych tanecznych gatunków, czyli ABC tańca.

Na lekcje mogą uczęszczać osoby w różnym wieku,  są także zajęcia skierowane bezpośrednio do pań o bardziej i mniej tanecznym charakterze. Wśród tanecznych propozycji jest zumba i videoclip, a wśród bardziej fitnessowych ABT, a nawet joga.

Szczegółowy plan zajęć można znaleźć na stronie internetowej szkoły, a aktualności związane z działalnością na fanpage’u.