Drzwi Otwarte w nowych domach w Nietążkowie

WGN Nieruchomości z Kościana zaprasza wszystkich zainteresowanych na Drzwi Otwarte nowych domów bliźniaczych w Nietążkowie. Będzie to okazja, by wszystko dokładnie obejrzeć, zadać pytania i podjąć ewentualną decyzję o zakupie.

Atutem domów jest ich duża przestronność (powierzchnia domu 134 m kw), duża działka (500 m kw.) oraz wysoka jakość wykończenia. Nieruchomość ma ponadto atrakcyjną lokalizację w otulinie leśnej, ale z drugiej strony znajduje się zaledwie 1,5 kilometra od zjazdu do drogi S5, która gwarantuje szybki dojazd do Poznania, a w drugą stronę do Leszna. Z kolei położone w odległości 20 km rekreacyjne Boszkowo umożliwia dojazd tam nawet rowerem.

– Podczas dnia otwartego z przyjemnością oprowadzimy potencjalnych klientów po inwestycji, zaprezentujemy oferowane domy, odpowiemy na wszystkie pytania, w tym również na te dotyczące uzyskania kredytu na zakup czy też usług naszego architekta w zakresie wykończenia i wystroju wnętrzzachęca Piotr Kaczmarek z biura WGN Nieruchomości Kościan – Pamiętajmy, że możliwość spaceru po inwestycjach i ich obejrzenia to czynniki, które znacznie wspierają nas w podjęciu istotnej, życiowej decyzji o zakupie nieruchomości.

Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć na stronie WGN Nieruchomości Kościan. Drzwi Otwarte odbędą się w sobotę, 8 maja w godzinach 10.00-13.00.W razie dodatkowych pytań, można je uzyskać pod numerami tel. 695 777 890 oraz  790 62 62 53.