Drugi dzień „Rozrywki ze smakiem” [ZDJĘCIA]

Sporo działo się w sobotę na Placu Wolności w Kościanie oraz za KOK-iem. Były zabawy dla dzieci, postacie z bajek, występy artystyczne i food trucki. Można było także się zaszczepić.

Już od godziny 10.00 stanął mobilny punkt szczepień kościańskiego szpitala, w którym szczepiono jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. Z tej możliwości przez cały dzień skorzystało 116 osób.

W południe otwarto food trucki, a wczesnym popołudniem rozpoczęła działanie strefa dziecka i rodzica. Były bajkowe postacie, szczudlarze, a także gry i zabawy oraz nieodzowne dmuchańce. Z kolei wolontariusze cały czas zbierali datki do puszek na rzecz Marysi z Brenna.

Z kolei przy Kościańskim Ośrodku Kultury odbywały się występy artystyczne. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Emisji Głosu Emilii Ziegler ,,PoGłos”, Voice Studio Darii Kaczór-Boś i Szkoły Tańca „Poezja”. Potem przyszedł czas na wieczorny koncert, a zgromadzoną publiczność zabawiała grupa Budka Band grająca piosenki Budki Suflera. Na finał wystąpił zespół rockowy Strefa Zero.

A dziś kolejna, a zarazem ostatnia już porcja rozrywki w ramach trzydniowego maratonu kulturalnego. Koncerty zaczną się o godz. 16.00. Zobacz: KOK zaprasza na 3 dni rozrywki ze smakiem.

Fot. UM Kościan