Dobre wyniki AP Reissa i LZS Juna-Trans w Zaniemyślu

Drugie miejsce wywalczyła drużyna orlików AP Reissa Kościan w Halowym Turnieju z okazji 25-lecia UKS Śrem, który odbył się w Zaniemyślu. W meczu o brązowe medale wystąpili chłopcy z LZS Juna-Trans Stare Oborzyska.

W pierwszej fazie zespoły rywalizowały o awans do strefy medalowej. Zgodnie z regulaminem turnieju zwycięzcy grup mieli się zmierzyć w meczu o Puchar Halowego Turnieju z okazji 25-lecia UKS Śrem, a zespoły z drugiego miejsca czekała walka o brązowe medale. Najlepsza w grupie A okazała się drużyna KS Avia Kamionki, która odniosła komplet zwycięstw, a drugie miejsce po zaciętych pojedynkach z gospodarzami turnieju, Piastem Łubowo i rezerwami KS Mieszko Gniezno wywalczyli chłopcy z LZS Juna-Trans Stare Oborzyska. Natomiast w grupie B najlepsza okazała się drużyna AP Reissa Kościan, a drugie miejsce wywalczyła pierwsza drużyna KS Mieszko Gniezno.

 – Spotkanie finałowe stało na bardzo dobrym poziomie i zasłużenie zakończyło się bezbramkowym remisem. Lepsi w rzutach karnych okazali się chłopcy z gminy Kórnik. Była to dla nas cenna lekcja i pracujemy dalej nad wychowywaniem zawodników na przyszłość –mówi trener Tomasz Woźniak z AP Reissa Kościan.

Finał:
AP Reissa Kościan – KS Avia Kamionki 0:0 (0:2 – rzuty karne)

Mecz o 3. miejsce
KS Mieszko Gniezno – LZS Juna-Trans Stare Oborzyska 3:0

Klasyfikacja:
1. KS Avia Kamionki
2. AP Reissa – Kościan
3. Mieszko Gniezno
4. LZS Juna-Trans Stare Oborzyska
5. Huragan Pobiedziska
6. Piast Łubowo
7. KS Avia Kamionki II
8. Mieszko Gniezno II
9. UKS Śrem
10.UKS Śrem II