„Czwórka” prosi o głosy. Chcą wyremontować bieżnię

Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie walczy o fundusze na modernizację bieżni lekkoatletycznej w ramach „Ogólnopolskiego Programu DZIEŃ NA MEDAL”. W konkursie można zdobyć środki w wysokości do 60 tys. zł.

Kościańska „czwórka” jest jedyną szkołą w okolicy biorącą udział w tym konkursie, a organizuje go firma Procter & Gamble (P&G). Z każdego województwa zostaną wyłonione dwa zwycięskie projekty: jeden z kategorii szkół z gmin wiejskich i wiejsko-miejskich oraz drugi z kategorii szkół z gmin miejskich. O wygranej decyduje zdobycie jak największej liczby głosów.

Dajmy szansę naszym dzieciom, wnukom, przyjaciołom cieszyć się zmodernizowanymi obiektami lekkoatletycznymi. Potrzebujemy Państwa wsparcia w postaci oddania głosu na nasz projekt.  Niech sport i lokalne inicjatywy łączą ludzi – apeluje w imieniu szkolnej społeczności Ola Żeganowska z Rady Rodziców przy SP 4 Kościan.

Głosować można do 04 sierpnia  na www.everydayme.pl/dzien-na-medal-wielkopolskie. Żeby zagłosować na Szkołę Podstawową nr 4 należy wybrać:
– potwierdzić i zaakceptować regulamin
– uzupełnić swoje dane, wpisując imię, datę urodzenia, e-mail i hasło
– wybrać „szkoła miejska”
– województwo wielkopolskie wybrać z listy szkołę: Kościan – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mariana Koszewskiego – „Modernizacja bieżni lekkoatletycznej”

Głos można oddać tylko raz, przy czym jeden użytkownik oznacza jeden adres mailowy. Dodajmy, że nowa bieżnia stanowiłaby uzupełnienie dla odnowionego budynku Szkoły Podstawowej nr 4 zarówno na zewnątrz, jak i w środku.