Cyrk Astoria zawita do Kościana. Mamy dla Was bilety

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy przybędą 9 marca do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. Jedną z atrakcji będzie zapierające dech w piersiach show akrobatyczne. Mamy kilka biletów dla Czytelników na to wydarzenie.

Program artystyczny Cyrku Astoria tworzą wyłącznie artyści, a cyrk nigdy nie prezentował na swej arenie zwierząt. W Kościanie zostanie pokazany tylko jeden występ, a namiot, w którym odbędzie się show jest ogrzewany.

W wydarzeniu będzie można zobaczyć m.in. akrobatyczne show z udziałem Elzy z „Krainy lodu, a także latynoski pokaz hula-hoop, który wykona Cindy. Będzie także kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy.

Fani programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program. Żonglerkę oraz numery na luźnej linie poziomej pokaże gość specjalny prosto z Ukrainy – Olek. Będą też zawadiackie zabawy Minionków i występy klaunów.

Spektakl Cyrku Astoria
Kościan, ul. Północna obok stacji paliw Orlen
9 marca, WTOREK, godz. 17.00
UWAGA! Cyrkowe show objęte jest promocyjną ceną. Bilety w cenie 30 zł dla każdego dostępne będą do nabycia w cyrkowej kasie w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 wstęp bezpłatny.

Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z reżimem sanitarnym.

KONKURS! DO ZDOBYCIA TRZY PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA SHOW
By je zdobyć, należy w kilku słowach napisać własną opinię na temat zwierząt w cyrkach. Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi.

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres: konkurs@koscianiak.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie hasła Cyrk Astoria, a w treści, poza odpowiedzią, o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (wyłącznie na potrzeby konkursu).

 Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 7 marca.