Bezpłatne webinarium i konsultacje dla przedsiębiorców

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza w najbliższy poniedziałek, 27 kwietnia na bezpłatne webminarium dla osób zainteresowanych biznesem bez rejestracji oraz na konsultacje na temat marketingu w czasach epidemii.

Konsultacje to szansa na opracowanie planu promocyjnego „uszytego na miarę” dla firmy. Będzie można dowiedzieć się m.in. jak poprawić funkcjonowanie firmy w dobie pandemii i jak przygotować swój biznes do tego, co będzie po niej. Indywidualne spotkania online poprowadzi Aleksandra Mikołajczyk-Tomczak, marketing manager i konsultant ds. marketingu kryzysowego.

Konsultacje odbędą się w godz. 16.00-18.00. Zainteresowane osoby proszone są o wcześniejsze zgłoszenie pod nr tel. 65 512 77 83, 797 508 207 lub pod adresem mailowym: biuro@owp.koscian.net.

Z kolei podczas webinarium na temat działalności nierejestrowanej będzie można dowiedzieć się m.in. co to dokładnie takiego, kto może skorzystać z tej formy działalności, jak ją rozliczyć i czy jest ona opłacalna. Wykład poprowadzi trener biznesu Jakub Grzelka.

Początek internetowego spotkania o godz. 18.00. Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila na adres jakub.k.grzelka@gmail.com i wpisanie w jego treści hasła „Biorę udział”. W odpowiedzi zwrotnej otrzymają informację dotycząca dostępu do platformy webminarowej.