Bezpłatne spotkanie z coachem

Indywidualne konsultacje odbędą się 4 listopada w ramach "Poniedziałków z ekspertem" odbywających się w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

Spotkanie adresowane jest do osób, które znalazły się na zawodowym zakręcie, mają na siebie nowy pomysł lub pragną, aby ich kariera nabrała tempa.

Jeśli chcesz dokonać zmiany w swojej pracy, karierze, biznesie i potrzebujesz wsparcia, bo nie masz wystarczającej odwagi, wiedzy lub umiejętności i zastanawiasz się jak to zrobić – coach może ci w tym pomóc. Coaching skupia się na teraźniejszości i przyszłości, na planowaniu i wzmacnianiu. Jest więc dla każdego, kto przechodzi przez zmianę lub czuje, że ta zmiana jest mu potrzebna.

Doświadczony trener biznesu i coach Jolanta Wojciechowska będzie dyżurować w godzinach 9.00-10.00. Zainteresowane osoby proszone są o wcześniejsze zgłoszenie pod nr tel. 65 512 77 83/797 508 207 lub pod adresem mailowym biuro@owp.koscian.net. Liczba miejsc ograniczona!

Tego samego dnia w godzinach 10.00-13.00 w OWP będzie działał Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Podczas spotkania ze specjalistą ds. FE będzie można uzyskać informacje na temat m.in.: rodzajów wsparcia oferowanych przez Fundusze Europejskie, zasad ubiegania się o wsparcie, funduszy w perspektywie finansowej 2014-2020. Na to spotkanie również obowiązują zapisy.