Bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców

W przyszłym tygodniu w restauracji Finezja w Kościanie odbędzie się konferencja skierowana do przedsiębiorców poświęcona zarządzaniu budżetem firmowym w obliczu zmian wynikających z Polskiego Ładu. Zapisy trwają do 17 marca.

Na konferencję zatytułowaną „Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP” zapraszają Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Wielkopolski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. Odbędzie się ona 22 marca o godz. 10.00 w restauracji Finezja przy ul. Szkolnej 53.

Podczas konferencji przedsiębiorcy będą mogli uzyskać informacje o finansowej ofercie dla MŚP na cele infrastrukturalne i obrotowe, planowanych dotacjach z puli funduszy europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027 oraz o wsparciu eksperckim dla przedsiębiorców przy planowaniu rozwoju i nowych inwestycji.

Podczas spotkania dostępne będą punkty konsultacyjne przygotowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Gostyniu oraz Punkt Informacji Funduszy Europejskich w Poznaniu. Poza stoiskami będzie można wysłuchać kilku prezentacji. Szczegółowy plan wykładów znajduje się poniżej.

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie udziału w spotkaniu do czwartku, 17 marca pod adresem: promocja@wfr.org.pl lub skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie OWP w Kościanie. Nasza redakcja objęła patronatem medialnym to wydarzenie.