Alicja Janosz Dzieciom [ZDJĘCIA]

Świetny koncert czekał na najmłodszych w niedzielne popołudnie, a występ Alicji Janosz zakończył jednocześnie tegoroczny Kościański Festiwal Baśni.

Alicja Janosz dzieciom

Alicja Janosz zaprezentowała najmłodszym wszystkie piosenki ze swojej płyty dedykowanej dzieciom. Pomiędzy piosenkami dużo rozmawiała z dzieciakami zachęcając je do wspólnej zabawy.

Trzeba przyznać, że artystka kojarzona wszystkim głównie z pierwszą edycją programu telewizyjnego „Idol” od razu złapała doskonały kontakt z najmłodszymi. Swoim ciepłym, przyjaznym głosem wzbudziła uśmiech na dziecięcych twarzach. Starała się też niwelować dystans pomiędzy sceną o publicznością zapraszając dzieci na scenę i sama schodząc z niej krążąc pomiędzy krzesłami z siedzącymi dziećmi i rodzicami. Choć dzieciaki nie za długo usiedziały na krzesłach i szybko rozpoczęły tańce pod sceną. Po koncercie można było zrobić sobie wspólne zdjęcie i otrzymać autograf.

Tegoroczny Festiwal Baśni z dwoma dziecięcymi koncertami i jedną bajką „Szewczyk Dratewka” miał zdecydowanie bardziej muzyczny niż baśniowy charakter. Ale dzieciom taka oferta przypadła do gustu.

Zobacz również:
Wujek Ogórek otworzył V Festiwal Baśni w Kościanie

Fot. Milena Waldowska