REKLAMA
Złom 24h
Strona główna AKTUALNOŚCI

Poszukiwania zaginionego ze szczęśliwym finałem [ZDJĘCIA]

Około godziny 15.30 policja otrzymała informację o mężczyźnie, który porzucił pojazd w okolicach boiska w Starym Bojanowie i udał się do lasu....

Śmigiel: Promowali bezpieczeństwo na drogach [ZDJĘCIA]

W sobotę przed południem w Śmiglu odbyła się akcja dotycząca promocji bezpieczeństwa zorganizowana wspólnie przez Komendę Powiatową Policji w Kościanie i Grupę Motocyklową Wind Wolves ze Śmigla.

Boisko w Starych Oborzyskach. Murawa w złym stanie

Stan murawy nie pozwala na razie na korzystanie z nowo wybudowanego boiska piłkarskiego przy Szkole Podstawowej w Starych Oborzyskach.

„Kwiatki dla Kai” – akcja charytatywna

Powstała nowa inicjatywa, która ma pomóc małej Kai Burdyce w zebraniu środków na leczenie i rehabilitację. Kaja walczy z nowotworem mózgu.

Strażacy ćwiczyli akcję w lesie [ZDJĘCIA]

W tym tygodniu strażacy z powiatu kościańskiego wraz ze strażakami z powiatu leszczyńskiego odbyli ćwiczenia gaśnicze w lesie w Błotkowie, które leży na terenie Nadleśnictwa Kościan.

Postępy prac przy budowie przedszkola na Konstytucji

Rozpoczęły się prace przy wykonywaniu elewacji zewnętrznej budowanego przedszkola przy os. Konstytucji 3 Maja w Kościanie.

Jest szansa na powrót kształcenia pielęgniarek w Kościanie

Akademia Kaliska wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kościanie podejmie próbę uruchomienia i zorganizowania kierunku pielęgniarskiego w Kościanie.

Powstanie budynek przy kompleksie boisk w Starych Oborzyskach

Gmina Kościan rozstrzygnęła przetarg na budowę budynku zaplecza szatniowo-socjalnego przy boiskach sportowych w Starych Oborzyskach. Wartość inwestycji to prawie 3 mln zł.
REKLAMA
Inspiracje smakiem

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

REKLAMA
Pryzmat
REKLAMA
Dobre Oko
REKLAMA
Kolesnik Finance
REKLAMA
Finezja

Z REGIONU

REDAKCJA POLECA

87 gatunków roślin posadzą na Łazienkach [ZDJĘCIA]

Prace w tym urokliwym zakątku Kościana cały czas trwają. Prowadzone są roboty ziemne, związane z profilowaniem podłoża, a przede wszystkim w zakresie kształtowania terenów zielonych.
Bałagan przy Obrze w Kiełczewie

Bałagan przy Obrze w Kiełczewie. Wracamy do sprawy

Przypomnijmy, że krótko przed Świętami Bożego Narodzenia Wody Polskie zakończyły oczyszczanie dna Kanału Obry na odcinku pomiędzy obwodnicą Kościana a żelaznym mostem w Kiełczewie. Wyciętą roślinność pozostawiono na wale.
Trzy ulice wyremontuje miasto w 2021 roku

Jakie inwestycje czekają nas w Kościanie w 2021 roku?

Na inwestycje miasto zamierza przeznaczyć prawie 21 mln zł. Podobnie jak w innych samorządach, budżet planowany był ostrożnie, z uwagi na trwającą wciąż epidemię.
X