Szósta porażka Obry, derby dla Polonii

Obra Kościan przegrała w meczu derbowym z Polonią Leszno 0:1 (0:0). O zwycięstwie gości zadecydował rzut karny podyktowany przez sędziego na początku drugiej połowy. Szybka utrata bramki ustawiła przebieg spotkania podcinając skrzydła drużynie z Kościana.

Piłkarze Obry zaprotestowali opóźniając wyjście na boisko

Mecz rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem. Piłkarze Obry postanowili w ten sposób zaprotestować przeciwko nieprzekazaniu klubowi miejskiej dotacji. W ramach protestu...
Tęcza Kościan - Moto-Jelcz Oława

Wysoka wygrana Tęczy

W sobotę, 14 września rozgrywki zainaugurowali drugoligowi piłkarze ręczni. Pierwszy występ wypadł niezwykle okazale w przypadku Tęczy Folplast Kościan, która pokonała zespół Moto-Jelcz Oława 37:18 (18:9).

Kościaniacy w programie „Akademie Klasy Ekstra”

Kościańska Akademia Piłkarska Reissa wzięła udział w programie, którego organizatorem jest Ekstraklasa SA i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wychowankowie klubu zdominowali rywalizację w Turnieju FUNINO U-9, a przy okazji skorzystali z wielu atrakcji.