Tęcza Kościan - Moto-Jelcz Oława

Wysoka wygrana Tęczy

W sobotę, 14 września rozgrywki zainaugurowali drugoligowi piłkarze ręczni. Pierwszy występ wypadł niezwykle okazale w przypadku Tęczy Folplast Kościan, która pokonała zespół Moto-Jelcz Oława 37:18 (18:9).

Święto biegania w Racocie

W sobotę, 14 września na stadionie hipicznym w Racocie odbył się XXVI Bieg Olimpijski. Tegoroczna edycja biegu poświęcona była pamięci zmarłego Przemysława Kaczmarka, sołtysa Racotu.

Nocny Test Coopera dla Daniela

Wydarzenie miało miejsce w piątkowy wieczór na stadionie miejskim w Kościanie. Dziesiątki biegaczy wzięło udział w teście sprawnościowym, a tym samym wsparli w leczeniu Daniela Glapiaka zmagającego się z chorobą nowotworową.

XXVI Bieg Olimpijski w Racocie

Bieg, który nie rozgranicza uczestników na wiek, płeć i stopień sprawności odbędzie się w najbliższą sobotę. Organizatorzy zapowiadają niespodzianki.

Wędkarskie zawody karpiowe

W dniach 6-8 września miały miejsce Zawody Karpiowe o III Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Kościana. Rywalizacja odbywała się na łowisku w Sączkowie w gminie Przemęt.

OSTATNIO DODANE

NA WEEKEND

Taras widokowy na plaży w Nowym Dębcu

Nowości na kąpielisku w Nowym Dębcu

Plaża w Nowym Dębcu z roku na rok staje się coraz ładniejsza, a na terenie kąpieliska przybywa udogodnień. Jakich nowości możemy spodziewać się w rozpoczynającym się sezonie?
X