Kościaniacy wygrali Ligę Mistrzów Reiss Cup 2019

Zwycięstwem zespołu żaka starszego AP Reissa Kościan zakończyła się rywalizacja w Lidze Mistrzów Turnieju Regionów w ramach Reiss Cup 2019 w Gostyniu. Tytuł najlepszego bramkarza zdobył kościaniak Aleksander Skoracki.

Piłkarze Obry zremisowali z liderem

Na zakończenie rundy jesiennej Obra Kościan zremisowała z liderem rozgrywek Victorią Września 1:1. Gola na wagę jednego punktu zdobył Mariusz Józefiak. Bilans drużyny w połowie sezonu to 7 zwycięstw, 2 remisy i 8 porażek.

Grand Prix powiatu w kopa sportowego

W ubiegłą niedzielę zainaugurowano Grand Prix Powiatu Kościańskiego w sezonie 2019/2020. I turniej w ramach cyklu odbył się na terenie kościańskiego szpitala neuropsychiatrycznego.

Zawody Knockout Art w Kościanie

10 listopada w Kościanie odbyła się liga Knockout Art. Na ringu zaprezentowali się zawodnicy rywalizujący w tajskim boksie, w tym z naszej okolicy.

Druga porażka we własnej hali

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia zespołu z Jeleniej Góry 5:0, ale to Obra wyszła z tego starcia zwycięsko wygrywając pierwszą kwartę 16:13....