Medale kościaniaków na mistrzostwach Wielkopolski w taekwondo

Zawody odbyły się na początku marca w Ostrowie Wielkopolskim. Blisko 90 medali zdobyli na nich zawodnicy KS TIGER WIELKOPOLSKA, w tym 9 zawodnicy z Kościana.

W tym roku triathlon w Nowym Dębcu 23 maja

Impreza odbędzie się tym razem przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, a nie na jego zakończenie lub w trakcie jego trwania, jak to było w poprzednich latach. Będzie to czwarta edycja wydarzenia.
XXV Bieg Zimowy w Kościanie

Zimowy Bieg Przełajowy w Kościanie 2020

Wygrali zawodnicy z powiatu gostyńskiego i z Leszna, najlepszy zawodnik z powiatu kościańskiego zajął trzecie miejsce w kategorii open, a najlepsza zawodniczka powiatu była druga w kategorii generalnej kobiet.
Jubileuszowy Bieg Zimowy w Kościanie

W niedzielę jubileuszowy Bieg Zimowy

8 marca odbędzie się już po raz XXV Zimowy Bieg Przełajowy połączony z Mistrzostwami Powiatu Kościańskiego. Bieg organizowany w Kościanie od 1988 roku ma bogatą tradycję.
Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego Zieleniec 2020

Mistrzostwa powiatu kościańskiego – Zieleniec 2020

Po raz osiemnasty narciarze i snowboardziści z powiatu kościańskiego spotkali się w Zieleńcu na Mistrzostwach Powiatu w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie. Zawody odbyły się w sobotę, 29 lutego.