Mistrzostwa powiatu kościańskiego w Zieleńcu – zapisy do piątku

Do 21 lutego przyjmowane są zgłoszenia do startu w XVIII Mistrzostwach Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie. Warunki narciarskie w Zieleńcu są dobre, zawody raczej nie są więc zagrożone.

XXV Zimowy Bieg Przełajowy – zapowiedź

8 marca odbędzie się jubileuszowy Zimowy Bieg Przełajowy połączony z Mistrzostwami Powiatu Kościańskiego. Bieg zostanie przeprowadzony w Parku Miejskim w Kościanie.

Samorządowcy Ziemi Kościańskiej najlepsi w tenisie stołowym

Przedstawiciele samorządu powiatu Kościańskiego, miasta Kościana oraz gmin Śmigiel i Czempiń wzięli udział w XXI Regionalnych Zawodach Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym.

Zimowy Turniej Skrzatów WZPN w Starych Oborzyskach

AP Reissa Kościan, KS Promień Krzywiń i LZS Juna-Trans Stare Oborzyska – to zespoły, które reprezentowały w niedzielę powiat kościański w turnieju skrzatów w hali sportowej w Starych Oborzyskach.

Halowe Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej

W niedzielę 9 lutego odbyły się Halowe Mistrzostwa Gminy Kościan w Piłce Nożnej drużyn zrzeszonych. Do rywalizacji przystąpiły drużyny zgłoszone w rozgrywkach OZPN oraz dwie najlepsze drużyny z Mistrzostw Gminy Kościan drużyn niezrzeszonych.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

X