REKLAMA
smigiel.epaka.pl

Plenerowe „Spotkanie z podróżnikami” [ZDJĘCIA]

Cykl podczas wakacji zainaugurowana egzotyczna prezentacja poświęcona plemieniu Mentawajów z wyspy Siberut. Spotkanie odbyło się w plenerze, a sprzyjał mu ciepły wieczór.

Udana Noc Muzeów

Zainteresowanie Nocą Muzeów, która w ostatni piątek odbyła się w Kopaszewie, Turwi i Racocie było tak duże, że nie wszyscy chętni mogli wziąć w niej udział. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zwiedzających podzielono na grupy.

Spotkania z podróżnikami w sierpniu

Lubiany przez odbiorców cykl odbywający się w Kościańskim Ośrodku Kultury wraca po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem. I to z potrójną mocą. W sierpniu odbędą się bowiem aż trzy spotkania. Po raz pierwszy w plenerze.

Występ Hubert Szczęsny Electric Band w Kościanie [ZDJĘCIA]

Sporą publiczność przyciągnął piątkowy koncert zespołu Hubert Szczęsny Electric Band. W grupie od jakiegoś czasu gra kościański basista Marcin Ruszkiewicz i to jego nazwisko z pewnością zachęciło wiele osób do przyjścia na koncert.

Koncert Eli Dębskiej w Kościanie [ZDJĘCIA]

Utalentowana wokalistka piątkowym występem zainaugurowała cykl letnich koncertów w Kościańskim Ośrodku Kultury. Był to pierwszy koncert po długiej przerwie spowodowanej pandemią zorganizowany w KOK-u, ale również pierwszy dla samej artystki.

OSTATNIO DODANE

X