Wystawa malarska w KOK

Do końca sierpnia w Kościańskim Ośrodku Kultury można podziwiać obrazy Beaty Kot-Gustaw. Wernisaż wystawy z udziałem kilkunastu osób odbył się w piątek 12 lipca.

Radosny koncert w BOBOTECE

Podczas tego niecodziennego koncertu uśmiech nie schodził z twarzy dorosłych i dzieci. Maluszki podrygiwały i oddawały się zabawie, ale w niezwykły muzyczny świat dali się porwać również dorośli.

„Niewychowany Czerwony Kapturek” w KOK

Pełna sala dzieci i ich opiekunów oglądała przedstawienie w Kościańskim Ośrodku Kultury. Spektakl oparty na popularnej bajce był nieco zmodyfikowany i miał wymiar edukacyjny.

Hip-hopowa pomoc dla schroniska

Już w najbliższy piątek 12 lipca w kościańskim klubie Infinity odbędzie się koncert charytatywny, którego celem jest wsparcie schroniska dla zwierząt w Gaju.

Koncert gordonowski dla maluchów i rodziców

BOBOTEKA w Kościanie zaprasza na nietypowy koncert skierowany dla niemowląt i dzieci do lat sześciu wraz z opiekunami "Ba-Na-Na!". Maluchy będą czynnymi uczestnikami tego wydarzenia.

OSTATNIO DODANE

NA WEEKEND

Taras widokowy na plaży w Nowym Dębcu

Nowości na kąpielisku w Nowym Dębcu

Plaża w Nowym Dębcu z roku na rok staje się coraz ładniejsza, a na terenie kąpieliska przybywa udogodnień. Jakich nowości możemy spodziewać się w rozpoczynającym się sezonie?