Zagrali Vivaldiego w KOK

Ponownie z dużym zainteresowaniem publiczności spotkała się marcowa odsłona muzycznego projektu "Filharmonia bez Filharmonii". Kolejny koncert z tego cyklu odbędzie się w maju.

„Zakochani w Surzyńskim” w wyjątkowej odsłonie

Siódma edycja festiwalu poświęconego wielkiemu kompozytorowi, ks. dr Józefowi Surzyńskiemu, rozpoczęła się niezwykle mocnym akcentem. W ten sposób organizatorzy uczcili setną rocznicę śmierci księdza.

Rusza sprzedaż biletów na Dni Kościana

Od poniedziałku 18 marca dostępne w sprzedaży on-line będą bilety na koncerty, które odbędą się przy pływalni w ramach tegorocznych dni miasta. W piątek 31 maja gwiazdą będzie Grzegorz Hyży, a w sobotę 1 czerwca zespół Video.

Serial Arkadego Fiedlera o Azji

Kto z Was pamięta wizyty Arkadego Pawła Fiedlera w Kościanie i opowieści o jego podróżach wraz z "Zieloną Bestią" po Afryce i Azji? Teraz można oglądać premierowe odcinki serialu „Maluchem przez Azję” na kanale Youtube Arkady Fiedler – PoDrodze.

Powraca „Filharmonia bez Filharmonii”

Po raz pierwszy ten koncertowy cykl odbywający się w Wielkopolsce zawitał do Kościana w październiku ubiegłego roku i spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem słuchaczy. Czas więc na kontynuację.

OSTATNIO DODANE