KOK na Dzień Matki

26 maja odbędzie się w internecie premiera widowiska muzyczno-teatralnego. Z kolei dzieci w ramach zajęć plastycznych na odległość mogą podpatrzeć, jak zrobić bukiet dla mamy, czy też przygotować malowaną laurkę.

Czynna biblioteka w Śmiglu wraz z filiami

Miejska Biblioteka Publiczna w Śmiglu wznawia działalność od 20 maja. Czynne będą również oddziały w Starym Bojanowie, Czaczu i Nietążkowie. Oczywiście w placówkach obowiązują specjalne reguły bezpieczeństwa.

KOK zaprasza na koncert duetu Bolewski & Tubis

Koncert odbędzie się w sobotni wieczór, 16 maja. Oryginalny duet kościaniacy mieli okazję zobaczyć już na żywo podczas występu w Kościańskim Ośrodku Kultury, który odbył się w styczniu tego roku.

Część bibliotek w powiecie otwiera się

Od czwartku, 14 maja wznawia swoją działalność dla czytelników Miejska Biblioteka Publiczna w Kościanie wraz z filiami. Z kolei od 11 maja czynna jest biblioteka w Czempiniu. Pozostałe książnice na razie pozostają zamknięte.

Kościańska biblioteka szykuje się na otwarcie

Od 4 maja czynne mogą być biblioteki, ale po spełnieniu wymagań sanitarnych. Kościańska książnica jest w trakcie przygotowań do wdrożenia wszelkich zasad bezpieczeństwa.

OSTATNIO DODANE

X