Festyn na Łazienkach

W niedzielę na kościańskich Łazienkach odbył się festyn rodzinny „Pożegnanie Lata”. Atrakcji nie brakowało, szczególnie dla najmłodszych.

Zaproszenie do świętowania z powiatem

Coraz bliżej do wielkiej imprezy z okazji stu lat Powiatu Kościańskiego oraz 20 lat współczesnej administracji naszego powiatu. Już w najbliższą sobotę czeka nas moc atrakcji przy basenie MOSiR.

Spotkanie w ruinach w Gryżynie

Spotkanie plenerowe odbędzie się w sobotę 14 września w ruinach kościoła św. Marcina w Gryżynie. Będzie to jego czwarta edycja, która zostanie poświęcona Stanisławowi Moniuszce z okazji 200. rocznicy urodzin kompozytora.

Po raz szósty wspólnie zaśpiewali

W niedzielne popołudnie w Kościańskim Ośrodku Kultury odbyło się "Wspólne Kościaniaków Śpiewanie". Mieszkańcom w śpiewie pomagał chór Lutnia oraz Retro Orkiestra.

Podróżnicy po wakacjach

Na drugie półrocze bieżącego roku zaplanowano pięć wydarzeń z cyklu "Spotkań z podróżnikami" w Kościanie. Pierwsze z nich odbędzie się w najbliższą sobotę 7 września o godz. 18.00 w Kościańskim Ośrodku Kultury.

OSTATNIO DODANE

NA WEEKEND

Taras widokowy na plaży w Nowym Dębcu

Nowości na kąpielisku w Nowym Dębcu

Plaża w Nowym Dębcu z roku na rok staje się coraz ładniejsza, a na terenie kąpieliska przybywa udogodnień. Jakich nowości możemy spodziewać się w rozpoczynającym się sezonie?
X