Agnieszka Maroszek, ekspert bezpieczeństwa w sklepie „Świat Olka”.

Strefa Bezpieczeństwa w Świecie Olka

O tym jak ważny jest odpowiednio dobrany dziecięcy fotelik samochodowy i na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jego zakupie, a także o zasadach bezpieczeństwa w podróży rozmawiamy z Agnieszką Maroszek, ekspertem bezpieczeństwa w sklepie „Świat Olka”.
Przedszkowe "Wesołe Skrzaty" w Kościanie

Zawsze roześmiane Wesołe Skrzaty

„Wesołe Skrzaty” są najstarszym niepublicznym przedszkolem w Kościanie, a w tym roku obchodzą swoje 10-lecie. Mają już zatem sporą grupę swoich wychowanków, najstarsi dziś są już nastolatkami u progu dorosłości.

Postaw na bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem z dzieckiem po mieście, czy też podróżujesz z nim w dalsze trasy, najważniejsze jest jego bezpieczeństwo. W „Świecie Olka” oferujemy sprawdzone, testowane produkty.

Co podać na śniadanie wielkanocne?

Śniadanie w Wielką Niedzielę jest najważniejszym świątecznym posiłkiem. Celebrujemy je długo, delektując się kiełbasą, wędlinami i innymi potrawami, a później smakowitymi świątecznymi wypiekami.

OSTATNIO DODANE

NA WEEKEND

Taras widokowy na plaży w Nowym Dębcu

Nowości na kąpielisku w Nowym Dębcu

Plaża w Nowym Dębcu z roku na rok staje się coraz ładniejsza, a na terenie kąpieliska przybywa udogodnień. Jakich nowości możemy spodziewać się w rozpoczynającym się sezonie?