Kleinedukator

Kleinaedukator zaprasza na kolejny rok

Kleinaedukator to placówka edukacyjna z bogatymi tradycjami. Szeroki wachlarz kursów i korepetycji oraz możliwości dostosowania się do indywidualnych potrzeb słuchaczy sprawiają, że każdy będzie usatysfakcjonowany.
Opieka Kreatywna

Nowe technologie dla dzieci

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym potrzebom rodziców i ich pociech, powstało miejsce bezpieczne, wyjątkowe, w którym dzieci mogą odpoczywać, zdobywać wiedzę poprzez zabawę oraz miło spędzać czas pod opieką doświadczonych pedagogów.
Agnieszka Maroszek, ekspert bezpieczeństwa w sklepie „Świat Olka”.

Strefa Bezpieczeństwa w Świecie Olka

O tym jak ważny jest odpowiednio dobrany dziecięcy fotelik samochodowy i na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jego zakupie, a także o zasadach bezpieczeństwa w podróży rozmawiamy z Agnieszką Maroszek, ekspertem bezpieczeństwa w sklepie „Świat Olka”.
Przedszkowe "Wesołe Skrzaty" w Kościanie

Zawsze roześmiane Wesołe Skrzaty

„Wesołe Skrzaty” są najstarszym niepublicznym przedszkolem w Kościanie, a w tym roku obchodzą swoje 10-lecie. Mają już zatem sporą grupę swoich wychowanków, najstarsi dziś są już nastolatkami u progu dorosłości.

Postaw na bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem z dzieckiem po mieście, czy też podróżujesz z nim w dalsze trasy, najważniejsze jest jego bezpieczeństwo. W „Świecie Olka” oferujemy sprawdzone, testowane produkty.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

X