Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na Gostyńskiej

Jak informuje wykonawca robót związanych z przebudową przejazdu kolejowego firma Torpol S.A., zmiana organizacji ruchu nastąpi od najbliższego poniedziałku, 24 czerwca.
Taras widokowy na plaży w Nowym Dębcu

Nowości na kąpielisku w Nowym Dębcu

Plaża w Nowym Dębcu z roku na rok staje się coraz ładniejsza, a na terenie kąpieliska przybywa udogodnień. Jakich nowości możemy spodziewać się w rozpoczynającym się sezonie?
Thriathlon w Nowym Dębcu 2019

Triathlon w Nowym Dębcu 2019

Trwają przygotowania do tegorocznych zawodów triathlonowych, które odbędą się 25 sierpnia. Na zawodników oraz kibiców czeka kilka nowości.
Jost Chemical Kościan

Chcą zatrudniać kobiety

Powstająca w Kościanie fabryka soli mineralnych amerykańskiej firmy Jost Chemical stawia przy rekrutacji na miejscowych pracowników, a także na kobiety.

Racot. Tygiel kultur

W niedzielę w Racocie odbyła się wyjątkowa uroczystość, w trakcie której upamiętniono stulecie powrotu miejscowości do odrodzonej Rzeczpospolitej oraz bogatą historię poprzedzającą to wydarzenie.

OSTATNIO DODANE

W OSTATNIM NUMERZE

ul. Poznańska w Kościanie

Kościan nie utknął w korkach

Wbrew obawom mieszkańców zamknięcie przejazdu na ulicy Gostyńskiej nie sparaliżowało ruchu w mieście. Zmalała liczba ciężarówek, a otwarcie wiaduktu w Nacławiu umożliwiło kierowcom wybór alternatywnej drogi.