Burmistrz odwiedził „Wesołe Skrzaty”

Niecodzienna wizyta miała związek z 10 urodzinami tego niepublicznego przedszkola w Kościanie, które jest najstarszą taką placówką w mieście. Burmistrz czytał dzieciom bajkę.

Impreza na 100-lecie powiatu

W sobotę przy pływalni w Kościanie odbyły się koncerty z okazji podwójnego jubileuszu Powiatu Kościańskiego. Najpierw na zgromadzonych czekał jednak ogromny tort, którym częstowali włodarze powiatu.
Urpczyta sesja Rady Powiatu Kościańskiego

Uroczysta Sesja Rady Powiatu Kościańskiego

X sesja VI kadencji powiatu miała miejsce 13 września w Kościańskim Ośrodku Kultury. Sesja zainaugurowała obchody 100 lat Powiatu Kościańskiego oraz 20 lat współczesnej administracji samorządowej.

Cykl seminariów i dyżurów ekspertów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza od 23 do 27 września na „Tydzień Przedsiębiorcy”, które odbywa się pod hasłem „Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie”.

„Modernizacja Roku 2018” dla gminy Kościan

Ten tytuł przyznano gminie za termomodernizację świetlicy wiejskiej w Wyskoci wraz z montażem OZE. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii "Małe jest piękne".

OSTATNIO DODANE

NA WEEKEND

Taras widokowy na plaży w Nowym Dębcu

Nowości na kąpielisku w Nowym Dębcu

Plaża w Nowym Dębcu z roku na rok staje się coraz ładniejsza, a na terenie kąpieliska przybywa udogodnień. Jakich nowości możemy spodziewać się w rozpoczynającym się sezonie?
X