Studniówka w „Ratajczaku”

Tym razem w Plastowie, w gminie Kamieniec, bawiła się młodzież Zespołu Szkół Ponadpodstawowych z Kościana. W balu studniówkowym wzięło udział 75 uczniów szkoły, osoby towarzyszące oraz nauczyciele.
Studniówka w Kolbergu. Kościan 2020 r.

Studniówka w „Kolbergu” 2020

Na symboliczne sto dni przed maturą w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oskara Kolberga zorganizowano tradycyjny bal. Tegoroczna studniówka odbyła się w piątek, 17 stycznia w budynku szkoły.
Adam Szłapka

Poseł Adam Szłapka złożył zawiadomienie do prokuratury na TVP

Przewodniczący Nowoczesnej oskarża TVP o stronnicze prezentowanie sytuacji politycznej i działanie na rzecz partii rządzącej. W zawiadomieniu do prokuratury zarzuca telewizji publicznej nieodpłatne świadczenie usług reklamowych na rzecz partii i komitetu Prawa i Sprawiedliwości.

Wypadek na obwodnicy Kościana

Kierujący Volkswagenem Polo 79-letni mieszkaniec gminy Śmigiel wjeżdżając na obwodnicę Kościana nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z nadjeżdżającym w kierunku Leszna Fordem Kuga – prowadzonym przez 28-letnią mieszkankę gminy Kościan.

Nie żyje mężczyzna. Wpadł do szamba

Do zdarzenia doszło w czwartek 16 stycznia około godz. 18.30 w Piotrowie Pierwszym, na terenie byłego zajazdu "Pod Kaczorem". Do szamba wpadło dwóch mężczyzn, jeden zdołał się wydostać.
REKLAMA

OSTATNIO DODANE

X