Strona główna ROZMOWY

ROZMOWY

REKLAMA

Zawsze czułem się mocny

O najciekawszych momentach w karierze, startach na arenie międzynarodowej i przygodzie z ligą brytyjską rozmawiamy z Romanem Jankowskim, legendą Unii Leszno.

Czeka mnie ciężka praca

O podsumowanie kampanii wyborczej, ocenę wyniku wyborczego, a także o omówienie najbliższych planów inwestycyjnych poprosiliśmy nowo zaprzysiężonego burmistrza Kościana Piotra Ruszkiewicza, członka Stowarzyszenia Porozumienie Ziemia Kościańska.

Więcej pieniędzy na drogi

O wyzwaniach stojących przed gminą, rosnącej roli inwestycji drogowych w budżecie i perspektywach związanych z rozwojem stref aktywizacji gospodarczej rozmawiamy u progu nowej kadencji z Andrzejem Przybyłą, wójtem gminy Kościan, wybranym na to stanowisko po raz drugi.

W porozumieniu sukces

O programie wyborczym, kluczowych inwestycjach i wizji zarządzania miastem rozmawiamy z Piotrem Ruszkiewiczem, kandydatem na burmistrza Kościana z ramienia Stowarzyszenia Porozumienie Ziemia Kościańska.

Wspólnie zmieńmy Kościan

O programie wyborczym i kluczowych propozycjach dla mieszkańców dotyczących infrastruktury, komunikacji i rekreacji rozmawiamy z Gabrielą Andrzejewską, kandydatką na burmistrza Kościana z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

OSTATNIO DODANE

REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

Krakus ze Śląska

W Kościanie 26 października gościł wybitny aktor Marian Dziędziel. Nasza rozmowa z artystą odbyła się przed spotkaniem z publicznością, podczas projekcji filmu "Moje córki krowy".

Trzeba mieć pomysł na zdjęcie

O początkach swojej fotoreporterskiej przygody, najciekawszych zdjęciach, a także tajnikach zawodu rozmawiamy z Bogdanem Ludowiczem, autorem tysięcy zdjęć z ziemi kościańskiej, fotoreporterem „Panoramy Leszczyńskiej”.

Chcę się dzielić przeżyciami

O pasji podróżowania, ale także o trudach związanych z organizacją samochodowych wypraw rozmawiamy z Arkadym Pawłem Fiedlerem, wnukiem wybitnego podróżnika.