Zamknij

Mechanik / Elektromechanik

Nr oferty: StPr/24/0215Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rolna 6, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: diagnozowanie i naprawa pojazdów osobowych, wykonywanie przeglądów i konserwacji, utrzymywanie standardów jakości, współpraca z zespołem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętność obsługi komputera diagnostycznego
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MARCIN DALASZYŃSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Rolna 6, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Marcin Dalaszyński
    Numer telefonu: 605-833-519
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    projektowanie kompozycji graficznej projektowanie elementów graficznych z zastosowaniem oprogramowania do tworzenia grafiki projektowanie w specjalistycznym programie 3D kontakt z klientem
    StPr/24/0184
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    załadunek towaru do chłodni 8 komorowej, rozładunek towaru u klienta, prace magazynowe, trasy w odległości do 100 km od Kościana
    StPr/24/0249
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 800 PLN

    opieka nad dziećmi do lat 3, przygotowywanie zajęć, praca od 8:00 do 16:00
    StPr/24/0250
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    odbieranie telefonów, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami, przekazywanie wiadomości pracownikom kancelarii, zarządzanie obiegiem korespondencji, dokumentów, rejestr umów, wystawianie faktur oraz innych dokumentów, przygotowywanie dokumentacji, załatwianie bieżących spraw w różnych lokalizacjach na terenie miasta, przyjmowanie i obsługa klientów kancelarii, dbałość o wizerunek kancelarii i estetyczny wygląd biura, inne prace biurowe, obsługa social media, praca od 4 do 6 godzin dziennie Pracodawca oferuje komfortowe warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia, pracę w przyjaznym, dobrze zorganizowanym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy księgowej, nowoczesne narzędzia pracy.
    StPr/24/0245
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 28,5 PLN

    obsługa klienta przy kasie
    StPr/24/0246
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    obsługa klienta, wykładanie towaru, prace porządkowe na terenie sklepu, sklepy czynne od 6:00 do 21:00, praca do wyboru w sklepie na terenie Kościana, Kokorzyna, Nowy Lubosz lub Racot
    StPr/24/0241
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024

    załadunek towaru, rozładunek towaru, właściwe wypełnianie dokumentacji transportowej, znajomość czasu pracy kierowcy, praca na terenie krajów UE, Szwajcarii i Norwegi
    StPr/24/0240
    data rozpoczęcia pracy od 11.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    StPr/24/0229

    StPr/24/0230

    Asystent do spraw księgowości
    StPr/24/0227
    data rozpoczęcia pracy od 09.05.2024