REKLAMA
smigiel.epaka.pl

KULTURA I ROZRYWKA

Plenerowe „Spotkanie z podróżnikami” [ZDJĘCIA]

Cykl podczas wakacji zainaugurowana egzotyczna prezentacja poświęcona plemieniu Mentawajów z wyspy Siberut. Spotkanie odbyło się w plenerze, a sprzyjał mu ciepły wieczór.

Udana Noc Muzeów

Zainteresowanie Nocą Muzeów, która w ostatni piątek odbyła się w Kopaszewie, Turwi i Racocie było tak duże, że nie wszyscy chętni mogli wziąć w niej udział. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zwiedzających podzielono na grupy.

Spotkania z podróżnikami w sierpniu

Lubiany przez odbiorców cykl odbywający się w Kościańskim Ośrodku Kultury wraca po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem. I to z potrójną mocą. W sierpniu odbędą się bowiem aż trzy spotkania. Po raz pierwszy w plenerze.

Występ Hubert Szczęsny Electric Band w Kościanie [ZDJĘCIA]

Sporą publiczność przyciągnął piątkowy koncert zespołu Hubert Szczęsny Electric Band. W grupie od jakiegoś czasu gra kościański basista Marcin Ruszkiewicz i to jego nazwisko z pewnością zachęciło wiele osób do przyjścia na koncert.

Koncert Eli Dębskiej w Kościanie [ZDJĘCIA]

Utalentowana wokalistka piątkowym występem zainaugurowała cykl letnich koncertów w Kościańskim Ośrodku Kultury. Był to pierwszy koncert po długiej przerwie spowodowanej pandemią zorganizowany w KOK-u, ale również pierwszy dla samej artystki.

KOK zaprasza na koncert plenerowy Eli Dębskiej

Koncert zatytułowany "Moje Jutro" odbędzie się w piątek, 17 lipca. Będzie to pierwsze wydarzenie muzyczne na żywo w Kościańskim Ośrodku Kultury po wielotygodniowej przerwie spowodowanej epidemią.

KOK zainaugurował kino letnie 2020 [ZDJĘCIA]

Pierwsza projekcja w tym sezonie odbyła się w dniu zakończenia roku szkolnego, czyli w piątek, 26 czerwca. Pogoda dopisała, frekwencja także była nienajgorsza.

Kino letnie w KOK

Kościański Ośrodek Kultury zaprasza na wakacyjne seanse filmowe pod chmurką. Na początek "Dobry wojak Szwejk". Pokaz odbędzie się w piątek, 26 czerwca o godz. 21.30.
REKLAMA
Pryzmat

OSTATNIO DODANE

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Produkty bezglutenowe

Produkty bezglutenowe w Inspiracjach Smakiem

Dieta bezglutenowa jest bardzo modna i wiele osób wybiera ją nie z przyczyn zdrowotnych, ale jako dietę odchudzającą. Tymczasem tej diety nie powinno włączać się samodzielnie, bez konsultacji z lekarzem i przed wykonaniem badań.
REKLAMA
Tecza

REDAKCJA POLECA

Co zawdzięczamy Obrzanom?

W dolinie Obry, na terenach dzisiejszej Ziemi Kościańskiej, istniały najbardziej zaludnione osady i grody przedpiastowskie z okresu plemiennego. O losach cywilizacji obrzańskiej rozmawiamy z regionalistą – Piotrem Filipowiczem.

Miło wspominam Kościan

Na temat rodzącej się fascynacji muzyką, o pobycie w Kościanie, a także o 40 latach na scenie rozmawiamy z Wojciechem Hoffmannem, jednym z najlepszych gitarzystów hard rockowych w Polsce, członkiem zespołu Turbo.

Krakus ze Śląska

W Kościanie 26 października gościł wybitny aktor Marian Dziędziel. Nasza rozmowa z artystą odbyła się przed spotkaniem z publicznością, podczas projekcji filmu "Moje córki krowy".
Gazeta Kościaniak
X