CO?, GDZIE?, KIEDY?

Kalendarz najbliższych wydarzeń kulturalnych i sportowych w powiecie kościańskim (Kościan, Śmigiel, Czempiń, Krzywiń).
Imprezy, koncerty, wystawy, wernisaże i wiele innych.

Styczeń

18Sty17:00BC Obra Kościan – AZS Basket NysaII liga koszykówki, grupa: D17:00 Hala Sportowo-Widowiskowa przy ZSP im. F. Ratajczaka w Kościanie, ul. Wielichowska 43a

18Sty18:00Spotkania z podróżnikamiZdzich Rabenda zaprezentuje swoją historię z podróży do Meksyku18:00

25Sty17:00UKŻPS Coccodrillo Kościan – MKS Truso ElblągII liga siatkówki kobiet17:00 Hala Sportowa ZS nr 2, Osiedle Piastowskie 47

Organizujesz imprezę? Wiesz o ciekawym wydarzeniu w Kościanie lub w okolicy?
Poinformuj nas o tym zgłaszając wydarzenie do naszego kalendarium.
W celu zgłoszenia imprezy/wydarzenia prosimy przesłać maila na adres:
redakcja@koscianiak.pl.

PATRONAT MEDIALNY

Zapraszamy do współpracy organizatorów imprez, wydarzeń sportowych i kulturalnych oraz różnego rodzaju akcji. Z przyjemnością przyczynimy się do ich promocji.

W ramach patronatu medialnego zapewniamy opublikowanie zapowiedzi i relacji z wydarzenia. Dodatkowo możemy zorganizować konkurs, w którym do wygrania będą przekazane przez organizatora zaproszenia lub bilety.

W ramach sprawowanego patronatu medialnego oczekujemy od organizatora imprezy opublikowania logo gazety Kościaniak w materiałach drukowanych oraz zawieszenie naszego banera w widocznym miejscu podczas trwania imprezy. Liczymy również na dostarczenie do redakcji materiałów informacyjnych dotyczących przedsięwzięcia.

Nasza redakcja otwarta jest na ciekawe propozycje współpracy, w szczególności dotyczące objęcia patronatem medialnym wszelkich inicjatyw w naszym regionie.

W sprawie patronatu medialnego prosimy o kontakt e-mailowy: redakcja@koscianiak.pl.

Gazeta Kościaniak
X