Koncert zespołu ANN

7 listopada w Kościańskim Ośrodku Kultury odbył się koncert zespołu ANN promujący  debiutancki singiel grupy zatytułowany „Ostrożna”.

017 koncert ann 300x213 Koncert zespołu ANN

Dzisiejszy wieczór jest szczególny, bo spełniły się nasze pragnienia. Mamy listopad i nadszedł ten upragniony dzień, a to dzięki dobrym ludziom, którzy wsparli nasze działania. Ludziom, którzy w nas zainwestowali i dlatego dzisiaj się spotykamy – powiedziała witając się ze sceny z obecną na sali publicznością Ania Spławska, wokalistka zespołu.

Grupę, która powstała pod koniec 2013 r. tworzą kościańscy i opaleniccy muzycy. Promowany podczas koncertu materiał, na który składają się utwory „Zerwanie kontaktu bojowego z życiem” oraz „Ostrożna” został zarejestrowany we wrześniu w gdańskim studiu Custom34.

Zanim zespół stanął na scenie, ponad półgodzinny koncert dał gość specjalny, czyli pochodzący z Opalenicy zespół Mefedron, który poprzedniego dnia świętował z kolei premierę swojej pierwszej płyty.

Po ostrym i głośnym graniu został zaprezentowany film-teledysk pokazujący proces nagrywania singla „Ostrożna”.

W końcu przyszedł czas na bohaterów wieczoru, a po energetycznym koncercie członkowie zespołu zaprosili znajomych i fanów na kameralne after party.

Foto: M. Waldowska

happy wheels